Katalog

Włączone filtry:
Kategorie

akcesoria Jest 4 produktów.

Od samego początku działalności naszej firmy, za cel stawialiśmy sobie tworzenie produktów, które będą synonimem sportu i wygody. Aktualnie nasza oferta składa się nie tylko z kolekcji odzieży, ale także dedykowanych jej akcesoriów. Prezentujemy czapki z daszkiem, które wykonane zostały z oddychającej i nieprzemakającej tkaniny D.I.W.O., dzięki czemu ich noszenie - szczególnie w upalne dni - wiąże się z poczuciem komfortu. Ponadto nasze czapki z daszkiem z powodzeniem mogą stanowić modny dodatek do niejednej miejskiej stylizacji.

Wśród proponowanych przez nas akcesoriów, znalazły się również bardzo lekkie torby, wykonane z tej samej nieprzemakalnej tkaniny. Za sprawą swojego rozmiaru, są przydatne zarówno podczas wizyty na siłowni, jak i całodniowego biegania po mieście. W ofercie znalazły się także zestawy, składające się z małej podręcznej torby oraz przeciwsłonecznego daszka na głowę.

Przedstawione akcesoria stanowią doskonałe uzupełnienie naszej linii odzieży. Dodatkowo ich dostępność w różnych wersjach kolorystycznych sprawia, że możesz dopasować wybrany produkt do swojego stylu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów