Nasze bestsellery WR.UP® Classic

#freddypl

Freddy Polska Wr.Up

Jesteśmy obok Ciebie już od 1976!

Poznaliśmy już Was wszystkie – od szefowych po miłośniczki siłowni, fanki pączków i królowe piękności. Uczyliśmy się od wszystkich rodzajów ciał, pośladków i piękna, które mogliśmy spotkać, aby stworzyć idealnie dopasowane do Ciebie i Twojego szalonego życia. Teraz jesteśmy tutaj, gotowi i czekamy na Ciebie abyś nas znalazła ; Twoje perfekcyjnie dopasowane!

Kim jest Freddy?

Freddy jest synonimem odzieży i mody sportowej już od 40 lat, z pasją koncentrujemy się na sztuce ruchu. Ta pasja zmieniła się w styl, bez kompromisów w zakresie komfortu. Firma, stworzona w 1976 przez Carlo Freddi, stała się wiodącym producentem obuwia oraz odzieży do profesjonalnego tańca oraz gimnastyki, i przez lata, stała się fenomenem łączonym nie tylko ze światem profesjonalnego sportu ale również stylu życia każdej z nas. Dzisiaj, Freddy kontynuuje tchenienie życia w produkty, łącząc je z technicznymi wymaganiami, komfortem i uwagą skupioną na aktualnych trendach, z idealną perfekcją równowagi. W roku 2012, powstały spodnie WR.UP, zapewniając Freddy światową sławę i stając się uzależnieniem dla wielu kobiet ze względu na ich wyjątkowy komfort i styl.

FIRMA I JEJ EWOLUCJA

1976 – 1984

Firma powstała w 1976 roku, z pomysły Carlo Freddi, specjalizując się w produkcji, promocji oraz sprzedaży sprcjalnych butów do baletu.

1985 - 1990

W połowie lat 80`, Freddy staje się sławny z powodu fitnesowego boomu rozpowszechnionego przez takie gwiazdy jak Jane Fonda czy Laura Saint Paul. Fitnesowy boom eksploduje a Freddy staje się punktem odnieśnienia w świecie fitnesu, który zaczyna się zmieniać: od środowiska męskiego, do świata gdzie kobiety zaczynają być w centrum uwagi.

1991- 1995

W tych latach, Freddy umacnia swoją pozycję jako lider w dziedzinie fitnesu i tańca na świecie, korzystając ze współpracy m.in. z Francuską Federacją Areobiku. W roku 1993, “Y” w znaku towarowym Freddy, staje się logiem „tańczącego mężczyzny”.

2001 – 2003

Freddy staje się sponsorem Włoskiej Federacji Gimnastycznej. Jest to początek bardzo ważnej współpracy, która jest kontynuowana do dzisiaj, z Freddy współpracują sportowcy z włoskiej reprezentacji, przez kolejne trzy Olimpijskie 4-letnie sezony.

2004

Firma wprowadza na rynek nową linie – Dance Academy, zorientowaną na modę w świecie tańca, która jest nadal ściśle związana z marką. Z tego powodu, Freddy podpisuje umowę z Joaquínem Cortésem, światowej sławy tancerzem flamenco, który staje się świadectwem firmy.

2005 - 2006

of numerous major projects including, most importantly, the creation of the official Freddy staje się oficjalnym sponsorem i dostawcą dla Corps de Ballet oraz Akademii d’Arti e Mestieri dello Spettacolo w sławnym teatrze Teatro all Scala w Mediolanie. Umowa zakłada stworzenie officjalnego uniformu dla przedstawienia: “La Scala Corps de Ballet” oraz kolekcji akcesoriów oraz odzieży do tańca: “Freddy La Scala” .

2007

Freddy otwiera swój pierwszy sklep w centrum Werony. Sukces tego przedsięwzięcia, inicjuje otwarcie flagowego sklepu, o powierzchni ponad 350 m² w Corso Buenos Aires w Mediolanie. W październiku 2007 roku, sklep o powierzchni 200 m² otwierany jest również w Via Frattina w centrum Rzymu. Po osiągnięciu pozycji lidera na rynku włoskim, Freddy zaczyna strategię rozwoju w największych europejskich krajach. Flagowy sklep o powierzchni ponad 400 m² zostaje w tym czasie otwarty w Convent Garden w Londynie jednej z najpopularniejszych dzielnic, mieszcząc nową międzynarodową siedzibę Freddy'ego i salon wystawowy o powierzchni 200 m2.

2008 - 2012

Freddy zostaje oficjalnym sponsorem i dostawcą Włoskiej drużyny olimpijskiej, tworzy również oficjalne stroje na ceremonię otwarcia oraz zamknięcia Igrzysk. Włoska drużyna olimpijska nosi ubrania stworzone przez Freddy'ego podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2008 w Pekinie, Igrzysk Śródziemnomorskich 2009 w Pescara i Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 w Vancouver, oraz dodatkowo podczas FGI Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

2013

Nowe sklepy otwierają się w: Viale Ceccarini w Riccione, Via Fracassini w Rzymie, Carosello Mall w Carugate (Mediolan), Galleria Porta di Roma w Rzymie, Bagnara Mall w Genewie , Sinsa-Dong Kangnam- gu w Seulu, Golden Hall w Atenach, Trade Center Gum Kazan oraz Tyumen, oba w Rosji, oraz sklep ze spodniami w Antwerpii oraz 2 kolejne w Cape Town stolicy Południowej Afryki. W grudniu 2013, sklep w Londynie zmienia lokalizację na King’s Road. Jest to również rok premiery spodni WR.UP®: dzięki strategicznie rozmieszczonym szwom i wstawkom, Freddy wynalazł innowacyjny produkt który modeluje kobiece pośladki. Momentalny sukces spodni WR.UP ® skutkuje otwarciem się na rynek Amerykański, i otwarcie pierwszego sklepu w Waszyngtonie w marcu 2013 roku. 11 Maja 2013 roku, pierwsze DANSYNG® Master Class mają swoją premiere i tworzą nową dyscyplinę – by Freddy.

2014

Nowe flagowe sklepy powstają w Holandii – Maastricht, również we Włoszech w takich miastach jak: Turyn, Bergamo, Werona. Wprowadzenie na rynek innowacyjnego produktu 3PROBALLERINA, kobiecych butów które mogą być noszone 24/7, zostały zaprojektowane dla dynamicznych kobiet chcących czuć się dobrze i modnie w tym samym czasie. 3PRO BALLERINA została przedstawiona w kolekcji The Art of Movement podczas zeszłego sezonu, i stała się sukcesem dla marki.

2015

Nowe otwarcie w Rimini, podczas gdy istniejące sklepy w Rzymie (Via Frattina i Galleria Porta di Roma) przechodzą ważną zmianę wyglądu. Wielka nowość w kolekcji Freddy - The Art of Movement, to nowa kurtka dla kobiet łącząca styl i funkcjonalność D.I.W.O.® CURVE. Stworzona z materiału D.I.W.O (Dry In Wet Out) opatentowana przez Freddy innowacyjność, gwarantuje max. wodoodporność oraz przewiewność, dzięki laserowej perforacji w kilku strategicznych miejscach. Freddy sprzedaje swoje produkty już w ponad 40 krajach. W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosły obroty międzynarodowe, również dzięki wkładowi wyżej wymienionych kultowych produktów (spodnie WR.UP®,3PROBALLERINA, D.I.W.O.® Curve). Do tej pory Freddy dotarł do około 2000 drzwi na całym świecie i ma znaczącą obecność w sieci, gdzie jest również sprzedawany. Dwa nowe strategiczne sklepy powstają w Mediolanie, Via Verri oraz położony na obrzeżach miasta Scalo Milano City Style. Kontynuując na włoskiej scenie – 3 sklepy zostały odnowione: C.so Buenos Aires (Mediolan), Orio Center (Bergamo) oraz Designer Outlet of Serravalle (Aleksandria). Dodatkowo, na świecie zostały otwarte nowe sklepy m.in w: Pradze, Pretorii, Bratysławie. Jesienią, Freddy wprowadza na rynek nową kolekcję: PRO MAN. Unikalnie szwy, sportowe detale oraz kilka patentów jak: spodnie z zintegrowanym pasem elastycznym, bluzy z zamkiem oraz koszulki z elastyczną gumką przy dekolcie, to tylko kilka charakterystycznych artykułów nowej kolekcji PRO Man od Freddy.

2017

Ważne otwarcia m.in: w Miami i Londynie. W kwietniu, sklep w Danii, w maju natomiast w Australii oraz Seulu. Butik ze spodniami w Bratysławie. W listopadzie pierwszy sklep w Polsce (Wrocław) oraz w Budapeszcie. W grudniu natomiast butik ze spodniami został otwarty: w Korei, na Słowenii oraz w Szwecji. W tym roku również, powstały FELINE, nowe buty dla kobiet z technologią D.I.V.O (dry it, wet out). Oddychające, termoregulujące i bez wewnętrznych szwów, te buty cross-training zapewniają maksymalny komfort. Najbardziej rewolucyjnym wprowadzeniem, jest podwójna amortyzująca podeszwa: system ITS 2.0 z tyłu buta, uwalniająca powietrze podczas dotykania ziemi, podczas gdy przód jest wykonany z EVA, ultralekkiego materiału o niskiej gęstości dla absorpcji wstrząsów. Ultracienka podeszwa, która pozostawia oryginalny kształt: kociej łapki. W 2017 roku zaprezentowana została zupełnie nowa kolekcja, w 100% wykonana we Włoszech. Istotą projektu jest dbanie o środowisko: w rezultacie powstaje eco linia, nie poświęcając wyglądu oraz stylu, po raz kolejny zadowalając wszystkie kobiety. Historyczna włoska marka świętuje ważną rocznicę: 40 lat „Sztuki ruchu” i na tę okazję chce reinterpretować odzież, aby stworzyć coś zupełnie nowego. Dla swojej kolekcji 100% Made in Italy, Freddy wybiera Brugnoli ™, znaną włoską firmę specjalizującą się w tkaninach technicznych, która stworzyła i opatentowała technologię Br4 ™ dzięki zrównoważonemu procesowi produkcyjnemu i zastosowaniu 100% poliamidu na bazie bio (EVO by Fulgar®), uzyskiwanego z roślin oleistych. Innowacyjna, lekka i elastyczna tkanina, która dzięki wybranej przędzy, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i ma wspaniały współczynnik termiczny, chroniąc ciało przed zmianami temperatury. BIO D.I.W.O.® to rewolucja w świecie Freddy'ego: niski ciężar właściwy, wysoka powłoka, szybkie schnięcie, pojemność bakteriostatyczna, termoregulacja i trwałość to atuty tej tkaniny.

2018

W tym roku otworzyliśmy sklepy w: Serbii, Shanghaiu, Montrealu, Pretorii, Południowej Afryce oraz w Nagumo w Japonii. W W 2018 r. Freddy wprowadził ważną koncepcję WSPÓLNOTY, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn: WR.UP® to produkt, który osiągnął międzynarodowy sukces, wybrany i kochany przez kobiety na całym świecie, dla tych, które chcą czuć się kobieco, a jednocześnie swobodnie się poruszać. Prawdziwa globalna społeczność dociera do wielu krajów, zilustrowanych w Internecie i mediach społecznościowych za pośrednictwem różnych kultur, wiele kształtów, a zatem tysiące sposobów na wyobrażenie sobie piękna i zmysłowości, zarówno w życiu codziennym, jak i w wyjątkowych chwilach. Freddy czerpał inspirację z tego naturalnie urodzonego zjawiska, aby stworzyć nową kampanię o nazwie: The World Wide WR.UP® Community, jako hymn dla kobiecości bez barier. Różne style i piękno, które mają jeden wspólny mianownik, wybór noszenia WR.UP. Z drugiej strony powstaje grupa The World Wide Men , z nową kampanią tylko dla mężczyzn i kolekcją wiosna/lato 2018.. Krzyżując poczucie przynależności i członkostwa różne kraje na całym świecie zbierają nowe informacje o stylach życia, kulturach i grupach etnicznych, dając życie globalnemu ruchowi, który odnajduje siłę i energię w swojej różnorodności, która staje się jednocześnie symbolem zjednoczenia i spójności.

Dlaczego WR.UP Freddy

Pomyśl o Fredym jako najlepszym przyjacielu Twoich pośladek. Kombinacja włoskiego stylu, strategicznych szwów, rozciągającego się materiału i ulta-silikonu do kształtowania, wygładzenia i akcentowania –aka Freddy, najwygodniejsze spodnie do noszenia.

1. WR.UP® aka. Najlepszy przyjaciel Twoich pośladków

Kombinacja włoskiego stylu, strategicznych szwów, rozciągającego się materiału i ulta-silikonu do kształtowania, wygładzenia i akcentowania – sprawiają, że Freddy to najwygodniejsze spodnie do noszenia. Zaprojektowany tak, aby spodnie były zawsze na swoim miejscu. Wtuli się do talii i nie będzie Ci przeszkadzał.

Bi-Elastyczna tkanina

Tradycyjny jeans rozciąga się tylko w jednym kierunku. Nasze spodnie, w tym nasz jeans, wykonane są z unikalnej bawełnianej dzianiny, która rozciąga się w obu kierunkach, dzięki czemu jest niezwykle wygodna.

Ultra cienki silikon

Pod spodem nakładana jest cienka powłoka silikonu, aby zwiększyć efekt push-up, nie ważne czy go potrzebujesz, czy po prostu chcesz.

Szwy i przeszycia

Strategicznie rozmieszczone, aby podkreślić Twoją obecną sylwetkę, otulając Cię we wszystkich właściwych miejscach.

2. D.I.W.O® PRO WR.UP aka. Magiczny materiał

Poliamidowa tkanina EMANA® (zwana również specjalną tkaniną) zawierająca bioaktywne minerały, które działają upiększająco na skórę.

Zmniejsza widoczność cellulitu, zwiększa jędrność i gładkość skóry

Bioaktywne minerały w tkaninie Emana® wykorzystują tarcie i promienie UV, aby zmniejszyć pojawienie się cellulitu i zwiększyć jędrność i gładkość skóry. Aby uzyskać najlepsze wyniki, spodnie należy nosić przez minimum 6 godzin dziennie przez 30 dni.

DIWO oddychający materiał

Materiał Dry In Wet Out, odprowadza pot z ciała, zapewniając suchość i regulację temperatury.

Tkanina bez zapachu

Jony srebra, antybakteryjne, zostały wprowadzone do tkaniny aby utrzymać ją świeżą i odporną na zapachy.

3. WR.UP® for Sports aka. Twój przyjaciel na siłowni

Wszystkie rzeczy, które lubisz w naszym asortymencie sportowych spodni - nasz włoski design, strategiczne szwy, elastyczna tkanina i ultra lekki silikon nadający kształt, gładkość i podkreślający Twoje pośladki.

DIWO oddychający materiał

Materiał Dry In Wet Out, odprowadza pot z ciała, zapewniając suchość i regulację temperatury.

Ultra cienki silikon

Pod spodem nakładana jest cienka powłoka silikonu, aby zwiększyć efekt push-up, nie ważne czy go potrzebujesz, czy po prostu chcesz.

Szwy i przeszycia

Strategicznie rozmieszczone, aby podkreślić Twoją obecną sylwetkę, otulając Cię we wszystkich właściwych miejscach.

4. Superfit dla sportu

Nasz opatentowany materiał D.I.W.O z dyskretnym efektem kształtowania, i specjalnym krojem, aby jeszcze bardziej podkreślić Twoje pośladki.

DIWO oddychający materiał

Materiał Dry In Wet Out, odprowadza pot z ciała, zapewniając suchość i regulację temperatury.

Sercowy szew

To naprawdę krój, który sprawia, że dopasowanie jest tak idealne! Krój w kształcie serca podkreśla Twoje pośladki.

Mniejsze szwy

Mniej szwów oznacza najwyższy komfort podczas ćwiczeń.

5. DIWO® Curve

Nasza wodoodporna, opatentowana tkanina D.I.W.O jest gotowa do wyjścia z Tobą na zewnątrz. Wygodna i stylowa z zakrzywionym zamkiem błyskawicznym sprawi, że będziesz wyglądać fajnie, pozostając jednocześnie ciepło ubranym.

DIWO oddychający materiał

Materiał Dry In Wet Out, odprowadza pot z ciała, zapewniając suchość i regulację temperatury.

Curve

Nasz wyjątkowy opatentowany zakrzywiony zamek błyskawiczny.

Odporny na wodę

Wodoodporność sprawia, że jest to idealna lekka bluza z kapturem na zimowe treningi.

6. Baleriny 3PRO

Zaprojektowane, aby chronić i stabilizować stopy. Dopasowanie do kształtu stopy w lekkiej, elastycznej i wodoodpornej tkaninie

Lekka i oddychająca tkanina DIWO

Materiał Dry In Wet Out, odprowadza pot z ciała, zapewniając suchość i regulację temperatury.

Technologia Impact

Gotowa aby ustablizować Twoje stopy i przyjąć wstrząsy powstałe podczas chodzenia.

Flexible

Elastyczne wsparcie

Pełna swoboda dla naturalnego ruchu stóp, dzięki czemu będziesz mógła tańczyć jak nikt inny!