Kolekcja FW20 jest już dostępna!

Lato już zaczyna się zmieniać w jesień, co dla miłośników Freddy'ego zawsze oznacza nową kolekcję! Kolory tej jesieni są ponadczasowe i z pewnością rozświetlą ciemne sale treningowe! Będziemy uzupełniać kolekcję na tej stronie zawsze, gdy tylko otrzymamy dostawę nowych produktów! Upewnij się jednak, że złożyć zamówienie jak najszybciej, ponieważ produkty już dostępne nie będą później uzupełniane. Jeśli zobaczysz coś ciekawego, zamów to teraz! Oferujemy szybką i darmową dostawę, a jeśli z jakiegoś powodu Twój nowy produkt nie jest będzie Ciebie odpowiedni, zwrot również będzie bezpłatny.

Nowości WR.UP®

Spodnie N.O.W.®

Czy poznałaś już najnowszy dodatek do naszej kolekcji? W produktach z kolekcji N.O.W.® znajdziecie znajomy materiał Freddy, ale tylny szew i typowe dla produktów WR.UP® fałszywe kieszenie zostały zastąpione prawdziwymi kieszeniami! Podobne do zwykłych jeansów, ale gwarantujące idealne dopasowanie, niesamowitą wygodę i swobodę ruchów!

Eleganckie jesienne zestawy

Nasza nowa kolekcja łączy w sobie praktyczność w codziennym użytku z elegancją w biurze. Marynarki, bluzki i spodnie typu boyfriend w modnych odcieniach witają jesień.

Sport i joga

Odkryj kolekcję sportową FW20! Nowe produkty zachwycają doskonałą jakością i ciekawymi detalami.
W sklepie można znaleźć nowe topy, spodenki, bluzy i legginsy.