WR.UP® Anniversary %   Zniżki do 25%!

Dane Firmy

SBC Saksa Oy
Aleksanterinkatu 26a
15140 Lahti
Finlandia

To jest główna siedziba firmy, prosimy nie wysyłać żadnych zwrotów na ten adres. Na temat zwrotów i wymiany towaru można przeczytać tutaj.

Reprezentacja

Dyrektor Väinö Kaalikoski

Kontakt:

Telefon: 0800702818
E-Mail: info@freddypolska.pl

Dane rejestrowe

Organ rejestrujący: Finnish Patent and Registration Office
NIP: 2704110-1

Klauzula odpowiedzialności

Odpowiedzialność za treść

Jako dostawca usług jesteśmy w pełni odpowiedzialni za treści publikowane na stronie, zgodnie z ogólnymi przepisami. Jednakże, jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich, ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z prawem ogólnym pozostają bez zmian. Odpowiedzialność w tym zakresie jednak, jest możliwa tylko od momentu poznania konkretnego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach usuniemy tę zawartość natychmiast.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera odnośniki w postaci linków do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treści nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści. Zawartość stron jest zawsze obowiązkiem odpowiedniego dostawcy lub operatora. Podczas dodawania odnośników, strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawnych. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie publikowania. Jednak stała kontrola treści podlinkowanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po powiadomieniu o naruszeniach natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Przedstawione na tej stronie treści są utworzone przez administratorów i podlegają polskiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie tekstu poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Jeżeli na stronie widnieją treści nie utworzone przez administratora, wzięte zostały pod uwagę prawa autorskie osób trzecich. Jeżeli uważasz, że naruszone zostały prawa autorskie – skontaktuj się z nami, niezwłocznie zmienimy daną treść.