Metody płatności

1. We współpracy z serwisem PayU, SBC Saksa Oy oferuje następujące płatności:

  • BLIK,
  • przelew online lub tradycyjny (wybór tej formy płatności nie oznacza rezerwacji zamówionego produktu, produkt zostaje zarezerwowany z chwilą zaksięgowania wpłaty),
  • karta debetowa lub kredytowa,
  • raty,
  • kup teraz, zapłać za 30 dni,
  • portfel elektroniczny.

2. Dostępne są płatności online dokonane przy użyciu wybranej przez Klienta metody płatności tj. serwisu PayU. Po dokonaniu wyboru Klient zostaje w sposób bezpieczny przekierowany na stronę wybranego przez siebie banku. Operacja płatnicza dokonywana jest pomiędzy Klientem, a wybranym operatorem płatności.

3. SBC Saksa Oy akceptuje przelewy tradycyjne, wobec czego Klient otrzyma numer konta, na który należy dokonać wpłaty np. w banku lub na poczcie. Numer konta zostanie przekazany przez PayU. W przypadku wyboru tej metody płatności zamówiony produkt nie podlega rezerwacji i do czasu otrzymaniu wpłaty przez SBC Saksa Oy istnieje ryzyko wyprzedania wybranego produktu.

4. Karta płatnicza: w przypadku, gdy Klient jest posiadaczem karty umożliwiającej dokonywanie płatności w Internecie (o tym, czy dana karta spełnia ten warunek należy upewnić się w banku, który ją wydał), płatność odbywa się za pośrednictwem PayU. Operacja płatnicza dokonywana jest pomiędzy Klientem a operatorem posiadanej przez Klienta karty.

5. SBC Saksa Oy akceptuje płatności ratalne oraz płatności odroczone o 30 dni. Operacja płatnicza odbywa się na zasadzie decyzji kredytowej i dokonywana jest pomiędzy Klientem a operatorem płatności.

6. UWAGA: Sklep Internetowy nigdy nie wyśle do Klienta wiadomości z informacją, iż zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu tradycyjnego. Jeśli Klient otrzyma takiego maila – nie należy dokonywać wpłaty, czy też odpowiadać na niego, a należy przesłać niezmieniony e-mail do SBC Saksa Oy na adres: info@freddypolska.pl.

7. Warunki korzystania z usług PayU dostępne są tutaj.

8. W przypadku pytań dotyczących płatności Klient może się bezpośrednio kontaktować z PayU. Dane kontaktowe można znaleźć tutaj.