Polityka prywatności

Ochrona informacji dotyczących Użytkowników naszego Serwisu jest dla nas sprawą ważną, ponieważ ochrona danych to kwestia zaufania, a zaufanie Klientów jest dla nas najważniejsze. W związku z powyższym dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie powierzając nam swoje dane osobowe podczas korzystania ze strony internetowej freddypolska.pl. Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia zasady oraz zakres przetwarzania przez nas danych osobowych, przysługujące Klientom prawa, a także nasze obowiązki jako administratora danych.

Administrator danych

SBC Saksa Oy z siedzibą w Lahti (Finlandia), ul. Aleksanterinkatu 26A, wpisana do fińskiego rejestru przedsiębiorców Finnish Patent and Registration Office pod numerem NIP 583-10-14-898.

Cel przetwarzania

SBC Saksa Oy przetwarza dane osobowe Użytkowników Strony, w celu prawidłowego wykonywania umów zawartych w ramach sklepu on-line poprzez stronę internetową freddypolska.pl (dalej „Strona”) Dane te są gromadzone do celów:

- zarejestrowania się na Stronie jako gość lub klient,

- zawarcia umowy,

- realizacji płatności,

- dostarczenia zamówionego produktu do Użytkownika,

- korzystania przez Użytkownika z wszelkich uprawnień konsumenckich (np. odstąpienie od umowy, gwarancja).

Jeśli Klient wyraził zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach, wówczas SBC Saksa Oy przetwarza jej/jego dane w celu przesyłania własnych informacji handlowych dotyczących m.in. aktualnych trendów, promocji czy wyprzedaży.

Rodzaj danych

SBC Saksa Oy przetwarza dane osobowe, których podanie jest niezbędne do:

1. Zalogowania/zarejestrowania się na Stronie:

- imię i nazwisko

- adres e-mail.

2. Dokonywania zakupów w Serwisie:

- imię i nazwisko

- adres dostawy

- numer telefonu

- adres e-mail

– metoda płatności, w tym umowy pożyczki.

3. Dane podawane przez Użytkownika opcjonalnie:

- data urodzenia

- PESEL / NIP (w przypadku żądania wystawienia faktury)

- płeć.

Podstawa prawna

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r oraz zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) z dnia 10 maja 2018 r, a także zgodnie z Personal Data Act of Finland (529/1999).

Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są za ich zgodą, wyrażoną w chwili rejestracji na Stronie oraz w chwili potwierdzenia dokonanej na Stronie transakcji.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednak brak zgody uniemożliwia zarejestrowanie się na Stronie oraz dokonywanie zakupów za pośrednictwem Strony.

W związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych, Użytkownikom przysługują następujące prawa:

1. W każdej chwili Użytkownik może wycofać swoją zgodę - bez podawania przyczyny. Żądanie może dotyczyć wskazanego, konkretnego celu przetwarzania np. wycofanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych, ale też może dotyczyć wszystkich celów przetwarzania.

2. Wycofanie zgody co do wszystkich celów przetwarzania spowoduje, że zostanie usunięte konto Użytkownika na Stronie, a dane nie będą przez nas przetwarzane. Wycofanie zgody nie wpłynie na dotychczas dokonane czynności.

3. Użytkownik może zażądać abyśmy ograniczyli przetwarzanie jego/jej danych osobowych zarówno przez określony jak i nieokreślony czas – postąpimy zgodnie z decyzją Użytkownika. Żądanie to nie wpłynie na dotychczas dokonane czynności.

4. W każdej chwili Użytkownik może zażądać abyśmy poprawili bądź sprostowali jego/jej dane osobowe. Użytkownik może to zrobić kontaktując się z nami drogą mailową (info@freddypolska.pl), telefonicznie (0800702818 – opłata wg taryfy operatora), przez formularz kontaktowy lub czat dostępne na Stronie.

5. Użytkownik może żądać abyśmy przekazali posiadane przez nas dane do innego podmiotu. W tym celu należy skontaktować się z nami drogą mailową (info@freddypolska.pl), telefonicznie (0800702818 – opłata wg taryfy operatora), przez formularz kontaktowy lub czat dostępne na Stronie, podając nazwę i adres podmiotu, do którego mamy przekazać dane oraz ich zakres, tzn. które dane mamy przekazać. Przekazanie nastąpi w formie elektronicznej po potwierdzeniu przez Użytkownika tego żądania. Potwierdzenie żądania jest potrzebne z uwagi na bezpieczeństwo danych i uzyskanie pewności, że żądanie pochodzi o osoby uprawnionej.

6. W każdej chwili Użytkownik może zażądać od nas informacji o zakresie przetwarzania przez nas danych osobowych. Mamy obowiązek poinformować Użytkownika nie później niż w ciągu miesiąca od otrzymania każdego z żądań o podjętych przez nas działaniach.

Czas przechowywania danych osobowych

Dane osobowe Użytkownika przechowujemy do czasu usunięcia konta Użytkownika w Serwisie. Usunięcie konta może nastąpić na żądanie Użytkownika, ale również w przypadku wycofania przez Użytkownika zgody na przetwarzanie danych, zgłoszenia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych bądź zażądania ich usunięcia.

W naszych systemach pozostaną jedynie informacje archiwalne o zawartych przez Użytkownika transakcjach, których przechowywanie związane jest np. z przysługującymi Użytkownikowi roszczeniami np. z tytułu gwarancji, a także w związku z obowiązującymi nas przepisami prawa.

Rejestracja na naszej stronie internetowej

Podczas rejestracji na Stronie, w celu korzystania z naszych spersonalizowanych usług zbierane będą niektóre dane osobowe, takie jak: imię i nazwisko, adres, dane kontaktowe oraz informacje dotyczące komunikacji, takie jak: numer telefonu i adres e-mail. Jeśli Użytkownik jest zarejestrowany, może uzyskać dostęp do treści i usług, które oferujemy tylko zarejestrowanym użytkownikom. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość zmiany lub usunięcia danych podanych podczas rejestracji w dowolnym momencie.

Kontakt w sprawie danych osobowych

Wszelkie zgłoszenia czy żądania dotyczące danych osobowych można zgłaszać do nas w wybrany przez siebie sposób:

1. Wiadomości e-mail na adres: info@freddypolska.pl

2. Telefonicznie: 0800702818 (koszt wg taryfy operatora)

3. Poprzez formularz kontaktowy dostępny na Stronie

4. Na czacie dostępnym na Stronie. Jeżeli Użytkownik skontaktuje się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego, podane informacje zostaną zapisane w celu przetworzenia wniosku i ewentualnych pytań uzupełniających.

Powierzenie przetwarzania danych

SBC Saksa Oy może powierzać przetwarzanie danych osobowych podmiotom współpracującym z SBC Saksa Oy, w zakresie niezbędnym dla realizacji transakcji, na przykład w celu przygotowania zamówionego przez Użytkownika towaru oraz dostarczania przesyłek lub przekazywania informacji handlowych pochodzących od SBC Saksa Oy (ostatnie dotyczy Użytkowników, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych).

Dane osobowe Użytkowników, poza celami wskazanymi w niniejszej Polityce Prywatności nie będą w żaden sposób udostępniane osobom trzecim, w tym w szczególności nie będą przekazywane innym podmiotom, w celu przesyłania materiałów marketingowych osób trzecich.

Dane osobowe Użytkowników Serwisu nie są przekazywane poza obszar Unii Europejskiej.

Szyfrowanie SSL

Aby chronić bezpieczeństwo danych podczas transmisji, używamy najnowocześniejszych technik szyfrowania takich jak SSL przez HTTPS.

Informacje Handlowe – Newsletter

Użytkownik ma możliwość subskrybowania naszego newslettera, poprzez podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowych oraz marketingowych drogą mailową lub za pomocą wiadomości SMS. Poprzez newslettera oraz wiadomości SMS informujemy o naszych najnowszych ofertach (nowościach, promocjach czy wyprzedażach).

W celu prawidłowej rejestracji potrzebujemy prawidłowego i aktualnego adresu e-mail. Dla celów weryfikacji poprawności adresu e-mail, używamy procedury „Double-opt-in”, to znaczy że wysyłamy na podany adres e-mail automatyczną wiadomość z linkiem aktywacyjnym, do którego należy przejść. Dalsze dane nie zostają gromadzone.

Użytkownik może w każdym czasie zrezygnować z subskrypcji newslettera i SMSów klikając link zawarty w otrzymanym newsletterze lub przesyłając wiadomość e-mail na adres:

Powiadomienie o dostępności produktu

Na życzenie Użytkownika SBC Saksa Oy przesyła drogą elektroniczną informacje o dostępności wskazanych przez Użytkownika produktów. Warunkiem przesłania przez nas takiej informacji jest wyrażenie zgody na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych o produktach sklepu internetowego oraz przetwarzanie danych osobowych przez SBC Saksa Oy. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych, uniemożliwia przesłanie informacji o dostępności produktu.

Plugin Facebooka

Strona zawiera plugin do serwisu społecznościowego Facebook. Plugin Facebooka jest oznaczony logo Facebook. Plugin ten bezpośrednio połączy Użytkownika z naszym profilem na Facebooku. Facebook może wówczas uzyskać informacje, że Użytkownik odwiedzał naszą stronę ze swojego adresu IP. Jeżeli Użytkownik odwiedza naszą stronę będąc zalogowanymi na swój profil na Facebooku, Facebook zarejestruje informację o wizycie. Nawet jeżeli Użytkownik nie jest zalogowany, Facebook jest w stanie pozyskiwać informacje o adresie IP.

Chcemy podkreślić, że Facebook nie przekazuje nam informacji o gromadzonych danych i sposobie ich wykorzystania. Cel i zakres danych gromadzonych przez Facebook nie są nam znane. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących prywatności na portalu Facebook proponujemy kontakt bezpośrednio z Facebookiem lub zapoznanie się z polityką prywatności portalu pod adresem: https://www.facebook.com/about/privacy/.

Jeżeli nie życzycie sobie, aby Facebook mógł pozyskiwać informacje dotyczące waszych wizyt na naszych stronach, doradzamy wcześniejsze wylogowanie się z waszego konta na Facebooku.

Youtube

Na Stronie, zostały umieszczone filmy z serwisu YouTube. Operatorem tych wtyczek jest YouTube LLC. W momencie kiedy Użytkownik odwiedzi stronę z wtyczką YouTube, połączy się ona z serwerami YouTube. Youtube zostanie poinformowany, które strony Użytkownik odwiedził. Jeśli Użytkownik jest zalogowany na swoim koncie Youtube, może on przypisać do jego/jej konta poczynione zachowania, można temu zapobiec po prostu wylogowując się wcześniej ze swojego konta.

Jeśli Użytkownik uruchomi wideo znajdujące się na Stronie, YouTube korzystając z plików cookies, zbierze informacje o zachowaniu Użytkownika.

Youtube przechowuje również nieosobowe informacje o użytkowaniu w innych plikach cookies. Użytkownik może temu zapobiec Należy zablokować przechowywanie plików cookies w przeglądarce. Więcej informacji na temat blokowania plików cookies w przeglądarce znajduje się poniżej, w punkcie dotyczącym plików cookies.

Więcej informacji na temat ochrony danych w serwisie YouTube można znaleźć w polityce prywatności dostawcy pod adresem https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=de.

Deklaracja dotycząca ochrony danych w Google Analytics

Strona używa mechanizmów analizy usług Google Inc. Google Analytics, Google Double Click and Google Tag Manger. Google Analytics, Google Double Click and Google Tag Manger używają plików cookies, które umożliwiają analizę sposobu korzystania ze stron internetowych. Informacje zbieranie przez pliki cookies są przekazywane na serwery Google znajdujące się w USA i tam są archiwizowane. Aktywując anonimizację IP na Stronie, adres IP zostanie wcześniej skrócony przez Google w państwach członkowskich Unii Europejskiej lub w innych państwach będących stronami umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym. Tylko w wyjątkowych przypadkach pełny adres IP zostanie wysłany na serwer Google w USA i tam skrócony. W ten sposób funkcja anonimizacji adresu IP będzie aktywna na naszej stronie internetowej. Na wniosek operatora strony internetowej. W imieniu operatora tej witryny, Google wykorzysta te informacje do oceny korzystania z witryny przez użytkownika, do sporządzania raportów dotyczących aktywności na stronie i do świadczenia innych usług związanych z aktywnością witryny i korzystaniem z Internetu. Adres IP udostępniony przez Google Analytics jako część Google Analytics nie zostanie połączony z innymi informacjami Google.

Użytkownik może uniemożliwić gromadzenie i zapisywanie plików cookie w przeglądarce internetowej. Jednak w takim przypadku pełne wykorzystanie wszystkich funkcji strony internetowej nie będzie możliwe. Użytkownik może tego dokonać, pobierając i instalując wtyczkę dostępną pod adresem https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl.

Google Maps

Witryna Google Maps korzysta z interfejsu API Map Google do wizualnego wyświetlania informacji geograficznych. Korzystając z Google Maps, Google również gromadzi, przetwarza i wykorzystuje dane dotyczące korzystania z funkcji map przez odwiedzających. Więcej informacji na temat przetwarzania danych Google można znaleźć w informacjach o ochronie prywatności Google: https://policies.google.com/privacy?hl=pl. Użytkownik może zmienić tam również swoje ustawienia dotyczące prywatności.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące zarządzania własnymi danymi dotyczącymi produktów Google, kliknij tutaj.

Google AdWords

Nasza strona korzysta z Google Conversion- Tracking. Jeśli Użytkownik dotarł do naszej strony za pośrednictwem reklamy wysłanej przez Google, Google Adwords umieści pliki cookies na jego/jej komputerze. Conversions- tracking cookies, ustawiają się po kliknięciu w daną reklamę Google. Owe pliki cookies tracą ważność po 30 dniach i nie są wykorzystywane do identyfikacji. Jeżeli Użytkownik odwiedzi niektóre ze stron w naszej witrynie a pliki cookies nie wygasną, my i Google możemy rozpoznać, że użytkownik kliknął w daną reklamę i został przekierowany na tę stronę. Każdemu z klientów Google AdWords przypisany jest inny plik cookie. Pliki cookies nie mogą być śledzone za pośrednictwem stron internetowych reklamodawców. Informacje zebrane przy użyciu plików cookies do konwersji służą do generowania statystyk konwersji dla reklamodawców AdWords, którzy wybrali tę metodę śledzenia. Użytkownik pozna całkowitą liczbę użytkowników, którzy kliknęli w reklamę i zostali przekierowani z tagiem Conversion-Tracking. Nie otrzyma jednak żadnych informacji, które osobiście identyfikują użytkowników.

Jeśli Użytkownik nie chce być śledzony, możesz odrzucić wymagane ustawienie plików cookies - na przykład za pomocą ustawienia przeglądarki lub ustawić przeglądarkę na blokowanie plików cookies. Więcej informacji na temat blokowania plików cookies w przeglądarce znajduje się poniżej, w punkcie dotyczącym plików cookies.

Google Remarketing

Strona korzysta z funkcji Remarkieting Google Inc. Ta funkcja ma na celu prezentowanie reklam opartych na zainteresowaniach Użytkownika witryny w sieci Google. Pliki cookies są przechowywane w przeglądarce Odwiedzającego stronę, co umożliwia rozpoznanie Użytkownika podczas odwiedzania stron internetowych należących do sieci reklamowej Google. Na tych stronach Użytkownik może zobaczyć reklamy związane z treścią, którą Użytkownik wcześniej oglądał na stronach internetowych korzystających z funkcji Google Remarketing.

Wg informacji podanych przez zespół Google, podczas tego procesu nie są gromadzone żadne dane. Jeśli jednak Użytkownik nie chce korzystać z usługi Google Remarketing, może ją wyłączyć, wybierając odpowiednie ustawienia pod adresem https://policies.google.com/technologies/ads?hl=pl.

Alternatywnie, można wyłączyć korzystanie z plików cookies, w przypadku reklam opartych na zainteresowaniach za pośrednictwem inicjatywy sieciowej, postępując zgodnie z instrukcjami pod adresem: http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp folgen.

Cookies

Strona używa plików „cookies". Cookies są małymi plikami umożliwiającymi urządzeniom używanym do przeglądania sieci Internet (np. komputer, smartfon, etc) zapamiętywanie specyficznych informacji dotyczących używanego urządzenia. Informacje zarejestrowane w plikach cookies są używane m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszej Strony do indywidualnych potrzeb Użytkownika. W żadnym przypadku zebrane przez nas dane nie zostaną przekazane osobom trzecim lub, bez zgody Użytkownika, nie zostanie utworzony link do jego/jej danych osobowych.

W celu zapewnienia wygody oraz jak najlepszej jakości obsługi korzystamy z funkcjonalności nazywanej „cookies”. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje na temat tej technologii.

Oczywiście można również przeglądać Stronę bez plików cookies. Zazwyczaj przeglądarki internetowe są automatycznie ustawione na akceptowanie plików cookies. W każdej chwili można wyłączyć korzystanie z plików cookie poprzez ustawienia swojej przeglądarki. Należy pamiętać, że zmiana ustawień dotyczących plików cookies może ograniczyć funkcjonalność Strony. Jeżeli ustawienia te pozostaną bez zmian, pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia.

Czym są pliki cookies?

Cookies to małe pliki tekstowe wysyłane przez serwer bądź aplikacje sklepu internetowego, zapisywane na urządzeniu końcowym Użytkownika (np. komputer, smartfon). Przechowuje się w nich informacje, których sklep potrzebuje do prawidłowego działania usługi jak np. zapewnienie bezpieczeństwa zakupów, dostosowywanie sklepu do preferencji Klienta, dane analityczne czy marketingowe. Pliki cookies w zależności od typu są usuwane po zamknięciu przeglądarki (pliki sesyjne) lub są zapamiętywane w urządzeniu przez określony czas. Pliki cookies nie mogą być używane do uruchamiania programów lub przesyłania wirusów do komputera. Na podstawie informacji zawartych w plikach cookies możemy natomiast ułatwić nawigację i umożliwić prawidłowe działanie naszej strony internetowej.

Więcej informacji na temat ustawień można znaleźć poniżej.

Z jakich technologii nazywanych cookies korzystamy?

W Sklepie Internetowym korzystamy z technologii przechowujących dane na urządzeniu końcowym w celach analitycznych, marketingowych oraz zapewnienia poprawnego działania Sklepu. Sklep może również korzystać z funkcjonalności zbliżonej do cookies (na przykład local storage), dlatego przedstawione tutaj informacje odnoszą się również do tych technologii.

Kogo dotyczą pliki cookies?

Cookies (lub funkcjonalność zbliżona w działaniu do cookies) wykorzystywana jest za każdym razem kiedy Użytkownik, korzysta z naszych usług za pomocą Sklepu Internetowego nazywanego dalej Stroną. Pliki te są przechowywane w urządzeniu Użytkownika w sposób uzależniony od preferencji i ustawień urządzenia, np. ustawień przeglądarki internetowej.

Czy pliki cookies przechowują dane osobowe?

W plikach cookies przechowywane są informacje różnego typu, jednak co do zasady nie zawierają danych osobowych i nie pozwalają na identyfikację Użytkownika. Jednak niektóre informacje w powiązaniu z danymi podanymi na Stronie przy rejestracji mogą się stać danymi osobowymi. W przypadku informacji zbieranych przez cookies mogących zostać powiązanych z konkretną osobą zastosowanie znajdują postanowienia Polityki prywatności odnoszące się do Danych Osobowych, w szczególności praw osoby, której dane te dotyczą.

W jakim celu korzystamy z plików cookies?

Korzystanie z cookies jest niezbędne do poprawnego działania Sklepu, m.in. do logowania, przechowywania koszyka, obsługi płatności elektronicznej czy składania zamówienia. Korzystamy również z tej technologii w celu zbierania informacji analitycznych oraz marketingowych. Pliki cookies pomagają nam m.in. w przygotowaniu ofert specjalnych.

Rodzaje plików cookies

Cookies można podzielić ze względu na:

Czas życia pliku cookie:

- Cookies sesyjne – pliki tego typu identyfikują użytkownika w czasie trwającej wizyty na stronie. Dzięki nim możliwe jest, bezpieczne logowanie się do Sklepu oraz są niezbędne do obsługi procesu zakupowego. Cookies sesyjne są obsługiwane w pamięci ulotnej i nie są zapisywane w pamięci stałej (np. dysk twardy). Po zamknięciu Aplikacji lub przeglądarki internetowej cookies sesyjne zostają automatycznie usunięte.

- Cookies stałe – pliki, które mają określony czas wygaśnięcia. Dzięki nim korzystanie z często odwiedzanych stron staje się bardziej przyjazne, m.in. poprzez zapamiętanie wybranej lokalizacji i języka sklepu.

Cel wykorzystania informacji przechowywanych w cookie:

- Cookies niezbędne do działania usługi – najczęściej są to cookies sesyjne. Dzięki nim możliwe jest na przykład logowanie, obsługa koszyka czy finalizacja procesu zakupowego.

- Cookies analityczne i diagnostyczne – ten typ cookies umożliwia mierzenie ilości wizyt w Sklepie, zainteresowania określoną grupą produktową, popularności odwiedzanych stron bądź preferencje dotyczące prezentowanej treści. Dzięki nim możemy przygotować optymalną ofertę dla naszych Klientów oraz mierzyć jakość i wydajność Sklepu.

- Cookies marketingowe – używane w celu zapewnienia wysokiej jakości treści reklamowych i dostosowania ich do preferencji użytkownika przez nas oraz przez naszych partnerów. Dzięki nim można zapobiegać ponownemu wyświetlaniu się tych samych promocji, produktów czy wydarzeń.

Czy mogę zarządzać cookies w moim urządzeniu?

Większość przeglądarek internetowych pozwala wyświetlać, usuwać i zarządzać ustawieniami cookies. Więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej.

Ustawienia obsługi ciasteczek (cookies)

Możesz zmienić ustawienia przeglądarki internetowej tak, aby nie zapisywała ciastek. Ale pamiętaj, że po ich wyłączeniu utracisz dostęp do zapisanych preferencji oraz sesji, a logowanie do konta i zrobienie zakupów będą niemożliwe.

Google Chrome

1. Wybierz ikonę Menu

2. Wybierz pozycję Ustawienia

3. Wybierz pozycję Zaawansowane

4. Wybierz pozycję Prywatność i bezpieczeństwo

5. Wybierz pozycję Ustawienia witryn

6. Wybierz pozycję Pliki cookie i ustaw opcje według własnych preferencji

Więcej informacji na stronie producenta: https://support.google.com/chrome/answer/95647?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl

Firefox

1. Otwórz menu i wybierz Opcje

2. Wybierz zakładkę Prywatność i bezpieczeństwo

3. Dostosuj poziom prywatności lub zarządzaj ciasteczkami w sekcji Ciasteczka i dane stron.

Więcej informacji na stronie producenta: https://support.mozilla.org/pl/kb/storage-api?redirectlocale=en-US&as=u&redirectslug=permission-store-data&utm_source=inproduct

Safari

1. Wybierz z menu pozycję Preferencje

2. Wybierz zakładkę Prywatność

3. W sekcji Akceptuj cookie ustaw opcje według własnych preferencji.

Więcej informacji na stronie producenta: https://support.apple.com/pl-pl/guide/safari/sfri11471/mac

Zmiana naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki prywatności w celu spełnienia aktualnych wymogów prawnych lub wprowadzenia zmian w naszych usługach, takich jak: wprowadzanie nowych usług, Twoja nowa wizyta będzie podlegać nowej polityce prywatności.