Informacje prawne

Dane firmy:

SBC Saksa Oy
Aleksanterinkatu 26a
15140 Lahti
Finlandia

To jest główna siedziba naszej firmy, prosimy nie wysyłać żadnych zwrotów na ten adres. Na temat zwrotów i wymiany towaru możesz przeczytać tutaj.

" Zwroty, wymiana oraz reklamacje"

Reprezentowana przez:

Väinö Kaalikoski

Kontakt:

Telefon: +48800702818
E-Mail: info@freddypolska.pl

Zarejestrowana:

Zarejestrowana w fińskim urzędzie handlowym
Organ rejestrujący: Finnish Patent and Registration Office
Numer rejestracji: 2704110-1

NIP:

Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z artykułem §27a ustawy o podatku od sprzedaży
FI 27041101

Klauzula odpowiedzialności (Disclaimer):

Odpowiedzialność za treść

Jako dostawca usług jesteśmy w pełni odpowiedzialni za treść opublikowaną na stronie, zgodnie z ogólnymi przepisami. Jednakże, jako usługodawca nie jesteśmy zoobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z prawem ogólnym pozostają bez zmian. Odpowiedzialność w tym zakresie jednak, jest możliwa tylko od momentu poznania konkretnego naruszenia. Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach usuniemy tę zawartość natychmiast.

Odpowiedzialność za linki:

Nasza oferta zawiera odnośniki w postaci linków do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, za których treści nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści. Zawartość stron jest zawsze obowiązkiem odpowiedniego dostawcy lub operatora stron. Podczas dodawania odnośników, strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawnych. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie publikownia. Jednak stała kontrola treści podlinkowanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po powiadomieniu o naruszeniach natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie:

Przedstawione na tej stronie treści są utworzone przez administatorów i podlegają polskiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, dystrybucja i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie tekstu poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. Jeżeli na stronie widnieją treści nie utworzone przez administratora, wziętę zostały pod uwagę prawa autorskie osób trzecich. Jeżeli uważasz, że naruszone zostały prawa autorskie – skontaktuj się z nami, niezwłocznie zmienimy daną treść.