"Next drop coming on Monday!"

Nowa
Freddy kolekcja SS23!

Nadeszła wiosna, a to oznacza, że nadszedł czas na nową kolekcję Freddy! Nasze wyczekiwane nowe modele dotarły prosto z Włoch i czekają na was. Wysokiej jakości materiał, modne kolory i indywidualne modele - to właśnie nasza nowa kolekcja SS23. Zainspiruj się i znajdź swojego nowego faworyta wśród spodni WR.UP® Push-Up Pants, N.O.W.® Comfort Pants i naszych Freddy Fit Jeans. Jak zawsze, towary sezonowe są dostępne tylko w ograniczonych ilościach i są limitowane - co oznacza, że nie będą uzupełniane po wyprzedaniu! Nowe style są dostarczane w małych, częściowych dostawach i będą dodawane do tej strony!

Spodnie WR.UP® Push-Up

WR.UP® Wegańska Ekoskóra

WR.UP® Shorts

Spodnie damskie N.O.W.®

Nie chcesz efektu push-up, ale szukasz najwyższego komfortu? W takim razie nasze "N.O.W.® Women's Comfort Pants" są właśnie dla Ciebie. Spodnie te są wykonane z wygodnego, elastycznego materiału, który dopasowuje się do Twojego ciała i oferuje Ci maksymalną swobodę ruchów.

N.O.W.® Wegańska Ekoskóra

Jak zawsze, towary sezonowe są dostępne tylko w ograniczonych ilościach i są limitowane - co oznacza, że nie będą uzupełniane po wyprzedaniu! Nowe style są dostarczane w małych, częściowych dostawach i będą dodawane do tej strony!