Zwroty, wymiana oraz reklamacje.

Zwroty

Jeżeli chcesz zwrócić zamówione produkty - oczywiście jest to możliwe. Z nami masz aż 30 dni na wypróbowanie zakupionego produktu. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z produktów Freddy, po prostu zwróć nam zakupiony produkt.

Zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • Zakupione towary muszą zostać zwrócone w nienaruszonym stanie w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi ich komponentami (w tym opakowaniem, metkami, wszelką dokumentacją i innymi akcesoriami).
  • Jeżeli nie ubezpieczysz wysyłanej paczki, jesteś odpowiedzialny za przesyłkę do momentu dotarcia paczki do naszego magazynu. Freddypolska.pl w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub kradzież / utratę zwróconych towarów, jeśli nie są one ubezpieczone.
  • Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy przedmiotów uszkodzonych w wyniku użytkowania

Ważne:

  • W przypadku zwrotu, wypełnij dołączony do Twojej przesyłki formularz. W formularzu, szczególnie ważny jest numer zamówienia. Jeżeli podczas wypełniania formularza wystąpią jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami: info@freddypolska.pl – pomożemy! Pamiętaj, bez wypełnionego formularza, nie możemy poprawnie przyjąć Twojego zwrotu. Zawsze możesz wydrukować swój formularz TUTAJ
  • Jeżeli podczas zwrotu chcesz oddać produkty z kilku zamówień, jest to możliwe! Pamiętaj tylko o wpisaniu poprawnych numerów zamówień!

Bezpłatny zwrot

Oferujemy dwa sposoby na zwrot zakupionych produktów.

Pierwszy - za pośrednictwem usługi  eZwrotów Poczty Polskiej na nasz koszt. Na stronie https://ezwroty.poczta-polska.pl należy wybrać naszego podwykonawcę, wpisując Iwona Ratajczyk c/o SBC Saksa Oy. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na stronie.

Nadanie eZwrotu odbywa się poprzez:

  • zamówienie kuriera przez zgłoszenie zlecenia telefonicznie pod  nr 804 104 104 (z krajowych telefonów stacjonarnych) oraz +48 43 842 0 842 (z telefonów komórkowych oraz stacjonarnych krajowych i zagranicznych) lub drogą elektroniczną za pomocą formularza na stronie internetowej www.pocztex.pl

albo

  • nadanie w placówce pocztowej (z wyłączeniem Agencji Pocztowych i punktów partnerskich).

W miarę możliwości prosimy o pakowanie zwracanych produktów w firmowe pudełka/koperty Poczty Polskiej.

Poczta Polska oferuje opakowanie o wymiarach 25 cm x 35 cm, dla przesyłek o masie do 1 kg . Koperta jest dostępna u kuriera i w placówkach pocztowych. Więcej informacji o opakowaniach można znaleźć TUTAJ.

Drugi - odesłanie produktów na swój koszt. Po ich odesłaniu, prosimy o wysłanie zdjęcia paragonu/faktury potwierdzające poniesiony koszt wysyłki na maila: iwona.ratajczyk@poczta.onet.pl. Prosimy również o podanie w mailu numer rachunku bankowego, celem zwrotu kosztów odesłania zamówienia. 

Pamiętaj! Wszystkie wysłane zwroty powinny być ubezpieczone oraz posiadać opcję śledzenia. Jest to zabezpieczenie dla Ciebie. Jeżeli podczas transportu nieubezpieczona paczka zaginie – nie możemy dokonać poprawnego zwrotu kosztów. Wysyłając paczkę i nie ubezpieczając jej, robisz to na własną odpowiedzialność. 

Zwrot kosztów przesyłki będzie refundowany maksymalnie do wysokości 18,00 złotych (średni koszt dostawców usług m.in: Poczta Polska, In Post).

Paczkę ze zwracanym produktem zaadresuj do: 

Iwona Ratajczyk

c/o SBC Saksa Oy

ul. Wiosłowa 34

80-690 Gdańsk

Prosimy nie wkładać do paczki rachunków/paragonów za przesyłkę oraz nie pisać nic na formularzu zwrotu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt info@freddypolska.pl. W przeciwnym wypadku zwrot pieniędzy może być znacznie utrudniony.

Wymiana

Jeżeli chcesz dokonać wymiany produktu, zwróć uwagę na kilka istotnych informacji:

Zwróć produkt i dokonaj nowego zamówienia:

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi produktami, prosimy o złożenie nowego zamówienia i zwrócenie zakupionego towaru do nas. Ponieważ w niektórych przypadkach proces wymiany może być opóźniony, może się zdarzyć, że dany produkt nie będzie już dostępny. Dzięki nowemu zamówieniu, będziesz mieć pewność, że otrzymasz wybrany przedmiot natychmiast bez potrzeby oczekiwania na zakończenie procesu wymiany.

Pamiętaj, aby proces wymiany przebiegł pomyślnie, w paczce musi znajdować się poprawnie wypełniony formularz zwrotu. Jeżeli nie masz odpowiedniego formularza, skontaktuj się z nami: info@freddypolska.pl – pomożemy!

Reklamacje

Przed odesłaniem do nas wadliwego produktu, koniecznie skontaktuj się z nami info@freddypolska.pl

  • Skontaktuj się z nami podając swój numer zamówienia oraz dołącz zdjęcie wadliwego produktu. Usprawni to proces reklamacji.
  • Proces reklamacyjny trwa od 1 do 3 tygodni, robimy wszystko co w naszej mocy aby nowy produkt trafił do Ciebie tak szybko jak to możliwe! Poinformujemy Cię drogą mailową gdy tylko nowy produkt zostanie wysłany.
  • Okres gwarancyjny na nasze produkty to 12 miesięcy.